Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Матеріал | Тефлон |
| Машинне прання | Так |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Основа | Бавовна |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Принти, візерунки | Етнічні |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Доріжка |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 170 см |
| Ширина доріжки | 45 см |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 170 см |
| Ширина скатертини | 45 см |
| Склад матеріалу | |
| Поліестер | 20 % |
| Бавовна | 80 % |
Втомилися від постійних плям, які не виводяться з вашої скатертини
Ранер Duck із ТЕФЛОНОВИМ ПОКРИТТЯМ.
Ранер – це стильний функціональний елемент для сервірування столу.Ця декоративна доріжка використовується насамперед для зонування обідньої зони та прикраси столу.Їх поєднують разом із звичайними, традиційними скатертинами або зовсім без них – проте сервірування столу виходить цікаво та незвичайно.
Ранер виготовлений з тканини Duck, що має водо- та брудовідштовхувальні властивості.Тканина проходить спеціальну обробку тефлоновим просоченням, що створює бар'єр для всіх видів рідин: води, напоїв, навіть жирних соусів, олії.Їх легко видалити за допомогою звичайної серветки.
Текстура тканини нагадує рогожку, що робить її міцною, стійкою до стирання.А це означає, що вона здатна витримати безліч прань.Найголовніше – дотримуватися рекомендацій щодо догляду.
80% бавовни у складі тканини робить його належним до натуральних, а 20% поліестеру надає пружність та еластичність.Поліестер також забезпечує підвищену міцність та зносостійкість.
Доріжки на стіл – чудовий варіант створити особливу атмосферу, додати святковість.Такі текстильні вироби можуть використовуватися не тільки для свята, а й стати щоденним доповненням до загального стилю кухні, вітальні чи їдальні.
Щільність тканини, г/м2: 180.
Це може бути чудовим подарунком на будь-яке свято.
Cкатерть виготовлена з тканини Duck, що має водо- та брудовідштовхувальні властивості. Тканина проходить спеціальну обробку тефлоновим просоченням, що створює бар'єр для всіх видів рідин: води, напоїв, навіть жирних соусів, олії. Їх легко видалити за допомогою звичайної серветки.
Текстура тканини нагадує рогожку, що робить її міцною, стійкою до стирання. А це означає, що вона здатна витримати безліч прань. Найголовніше – дотримуватися певних рекомендацій щодо догляду. Наявність у складі 80% бавовни відносить її до натуральних тканин, а 20% поліестеру надає пружності та еластичності. Поліестер також забезпечує підвищену міцність та зносостійкість.
Скатертини з цієї тканини – ідеальний вибір для кафе та ресторанів, відкритих майданчиків, терас, оскільки вони не промокають під дощем і не вигорають на сонці, стійкі до високих температур, витримують безліч прань.
Слід зазначити, що прати такі скатертини краще за температури не вище 30-40°С.
Викручувати та віджимати тефлонові скатертини не рекомендується або робити це у щадному режимі.
Прасування виробів з тефлоновим покриттям краще уникати. При правильному щоденному догляді скатертина практично не меніться. Але якщо без праски не обійтися, то краще прасувати зі зворотного боку скатертини.
* Увага! Колір і відтінок може відрізнятися, залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴








