Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 160 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Капучино |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 210 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Двоспальний: простирадло 210х220 см – 1 шт., підковдра 180х215 см – 1 шт., наволочка 70х70 см – 2 шт.
Тканина: Фланель, 100% бавовна.
Упаковка: сумка ПВХ.
Фланель – це 100% бавовна із двостороннім начосом. Цей, так би мовити, виробничий прийом забезпечує високі теплозахисні властивості тканини, тобто здатність зберігати та утримувати тепло. Саме тому комплекти з фланелі – відмінне рішення для холодних осінніх та зимових ночей. Вона м'яка, ніжна і не хоче відпускати зі своїх теплих обіймів до самого ранку!
До речі, при правильному догляді та дотриманні рекомендацій щодо прання, фланель не втрачає своєї м'якості, яку їй забезпечує короткий ворс. Серед інших переваг фланелі – висока міцність, довговічність, гігроскопічність, тобто здатність убирати вологу, чудово пропускає повітря, дозволяючи тілу дихати. Ніжитися в такому ліжку – одне задоволення. І нехай весь світ зачекає ...
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити зі зворотного боку при помірній температурі в режимі "Шерсть" або "Шовк".
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴





