Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ecotton |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тематика декора, рисунка | Птицы |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Белый |
| Размеры наволочки | |
| Длина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Длина пододеяльника | 140 см |
| Ширина пододеяльника | 110 см |
| Размеры простыни | |
| Длина простыни | 150 см |
| Ширина простыни | 110 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для кровати |
| Плотность | 160 г/см3 |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Комплект белья |
| Тип сырья | Натуральное |
Розмір та складові: Дитячий: простирадло 110х150 см – 1 шт., підковдра 110х140 см – 1 шт., наволочка 40х60 см – 1 шт.
Постільна білизна із фланелі – ідеальний варіант для малюків. Вона м'яка, ніжна і тепла, як мамині обійми. Завдяки двосторонньому начісу, тканина має високі теплозахисні властивості, тобто чудово утримує і зберігає тепло. Серед інших переваг фланелі – натуральні складові, адже містить 100% бавовну, високу міцність, довговічність, гігроскопічність, тобто здатність убирати вологу, а ще – пропускає повітря, дозволяючи тілу дихати. Саме такі умови необхідні малюкам у перші роки життя.
Ваша дитина оцінить комплект постільної білизни із фланелі з веселим принтом. Переконливим доказом буде його міцний та спокійний сон.
До речі, при правильному догляді та дотриманні рекомендацій щодо прання, фланель не втрачає своєї м'якості, яку їй забезпечує короткий ворс, та насичених кольорів.
Упаковка: Сумка ПВХ.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Информация для заказа
- Цена: 1 147 ₴



