Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Синій |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Сімейний: простирадло 240х220 см – 1 шт., підковдра 150х215 см – 2 шт., наволочка 70х70 см – 2 шт.
Тканина: Сатин, 100% бавовна.
Ніжний, витончений, делікатний, м'який… Цей синонімічний ряд можна продовжувати, коли йдеться про сатин. Тканина має безліч очевидних переваг, зокрема:
• здатність вбирати вологу;
• пропускати повітря;
• не викликати алергічних реакцій завдяки своїй екологічності;
• надзвичайно приємна на дотик.
Метод фарбування сатину – пігментний, високого ступеня колірної стійкості.
Сатин для виробництва цих комплектів проходить спеціальну обробку з пом'якшення SOFT.
Структура плетіння – полотняна з тонких бавовняних ниток, має високий ступінь міцності та зносостійкості.
Комплект постільної білизни із сатину набивної (принтованої) 100% бавовна виготовлений більш ніж у 20-ти дизайнах.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 218 ₴



