Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JanSport |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 20 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 26 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак 26L Jansport Superbreak чорний JS0A4NW2008
Опис товару:
Ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Спинка рюкзака має ущільнення для комфортного носіння.
Рюкзак має одне основне відділення.
Передня кишеня на блискавці.
Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики:
Матеріал: 100% поліестер (матеріали, отримані шляхом екопереробки).
Розміри: 42 x 32 x 20 см. Товщина вказана з урахуванням передньої кишені.
Об'єм: 26 л.
Колір: чорний.
Виробник: Jansport.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴








