Маленька валіза на колесах їх полікарбонату 42L Sumdex червона
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Замок | TSA кодовый |
| Количество отделений | 2 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 24 см |
| Объем | 42 л |
| Ширина | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер чемодана | Малый |
| Тип сумки | Чемодан на колёсах |
Мала валіза на чотирьох колесах з полікарбонату 42L Sumdex червона SWRH-720 NV
Стильна дорожня валіза виконана з якісного полікарбонату, що забезпечує хорошу стійкість до деформацій, високу жорсткість у сукупності з ударною міцністю. За допомогою перегородки на блискавці валіза всередині рівномірно поділяється на дві половини. Збереження Ваших речей і цілісність валізи також забезпечує вбудований кодовий замок з функцією митного огляду TSA. Валіза має систему з чотирьох повноповоротних коліс з можливістю незалежного розвороту кожного, а також з можливістю плавної маневреності, докладаючи при цьому мінімум зусиль.
Опис товару:
Корпус валізи виготовлений зі 100% полікарбонату, що робить його удароміцним і довговічним;
Усередині: 2 відділення: одне з фіксуючими ременями для одягу, друге закривається текстильною перегородкою на блискавку, також 1 кишеню на блискавці (сітка).
Висувна ручка із кнопковим фіксатором.
Зверху розташована переносна ручка.
Міцна та витривала 4-х колісна система подвійних коліс.
Вбудований кодовий замок із системою TSA.
Характеристики:
Розмір: малий
Колір: червоний.
Колекція: Line - S.
Матеріал: 100% полікарбонат.
Вага: 2,7 кг.
Об'єм: 34/42 л.
Розміри, см: 55 х 34 х 24/31 см.
Виробник - Sumdex (Китай).
Информация для заказа
- Цена: 2 695 ₴








