Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Замок | TSA кодовый |
| Материал | Поликарбонат |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Фиолетовый |
| Размеры | |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 24 см |
| Объем | 30 л |
| Ширина | 34 см |
Дорожня валіза маленького розміру, ручна поклажа Sumdex лілова 40 л
Валіза має розширювальний клапан і при потреби збільшує обсяг, у ньому легко розмістити всі необхідні речі для подорожі. Якість, еластичність і мала вага корпусу валізи досягаються завдяки використанню легкого матеріалу. Валіза обладнана всередині фіксувальними ременями, що дає змогу ще зручніше й акуратніше організувати речі всередині.
Опис товару:
Корпус валізи виготовлений з полікарбонату, що робить його ударостійким і довговічним
Стильний привабливий зовнішній вигляд
Полімікровита ручка з фіксаторами, вбудований кодовий замок, всередині відділи з фіксувальними ремінцями та сітками.
Характеристики:
Цвет: ліловий.
Матеріал: полікарбонат + abs пластик.
Вага: 2,8 кг.
Об'єм: 30-40 л.
Розміри, см: 55 x 34 x 24/31 см.
Виробник: Sumdex.
Информация для заказа
- Цена: 2 395 ₴





