Сумка спортивна 30L Santander Uefa Champion's League чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Santander |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Плечевой ремень |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 230 г |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 30 л |
| Ширина | 44 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | спортивная сумка |
Сумка спортивна Santander Uefa Champion's League S1645414 чорна
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцної синтетичної тканини.
Основне відділення на блискавці.
Зручні ручки середнього розміру.
Сумка не має ременя через плече!
Характеристики:
Виробник: Китай.
Матеріал: поліестер 600Д.
Розміри в см (ДхШхВ): 44 x 25 x 28.
Об'єм: 30 л.
Вага: 230 г.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴












