Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Head |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 16 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Молодіжний рюкзак 20L Hash 2 Moro камуфляжний
HS-126
Опис:
Виготовлений з використанням міцних та якісних матеріалів та фурнітури.
Одно основне відділення на блискавці.
Невелика кишеня на блискавці на лицьовій стороні у верхній частині рюкзака.
Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Універсальне використання - як міське та/або спортивне.
Характеристики:
Виробник: Hash.
Матеріал: поліестер 600D/PU.
Колір: камуфляжний .
Розміри: 45x29x16 см.
Об'єм: 20 л.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴




