Молодіжний рюкзак з донатами 16L ST.RIGHT BP-33 салатовий




Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Head |
| Вес | 350 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 17 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 16 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Салатовый |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Дропшиппинг | Да |
Молодіжний рюкзак з донатами 16L ST.RIGHT BP-33 салатовий
Опис:
Виготовлений з використанням міцних і якісних матеріалів та фурнітури.
Одне основне відділення на блискавці.
Невелика кишеня на блискавці на лицьовій стороні у верхній частині рюкзака.
Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Профільована, ергономічна спинка, додатково посилена.
Світловідбиваючі елементи.
Універсальне використання - в якості міського та/або спортивного.
Характеристики:
Виробник: ST.RIGHT.
Матеріал: поліестер 600D/PU.
Колір: салатовий.
Розміри: 40x31x17 см.
Об'єм: 16 л.
Вес: 350 г.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴



