Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 170 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 90 мм |
Чоловіча сумка-слінг синього кольору Lanpad
Опис товару:
Виготовлена зі щільного нейлону.
Два відділення, закриваються на змійки.
Усередині основного відділення є бічна кишеня на блискавці.
На фасаді та зворотному боці розташовані кишені на блискавці.
Плечовий ремінь, можна переставляти на ліве/праве плече.
Ширина ременя 4 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: синій.
Розміри: 17*30*9 см.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Информация для заказа
- Цена: 415 ₴









