Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 140 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 80 мм |
Сумка через плече Lanpad чоловіча синя
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині основного відділення розташована кишеня на блискавці.
На фасаді є містка кишеня на блискавці.
Плечовий ремінь, можна переставляти на ліве/праве плече.
Ширина ременя 3 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 14*20*8 см
Виробник: Lanpad.
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴









