Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 130 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 80 мм |
Сумка чоловіча через плече Lanpad синя
Опис товару:
Одне основне відділення закривається на блискавку.
Всередині відділення є бічна відкрита кишеня.
На фасад розміщені дві кишені на блискавці.
На зворотному боці одна відкрита кишеня.
Плечовий ремінь, можна переставляти на ліве/праве плече.
Ширина ременя 3 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 13*19*8 см
Виробник: Lanpad.
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴









