Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 160 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 90 мм |
Чоловіча сумка тканинна Lanpad синя
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині одного відділення є кишеня на блискавці.
На фасаді розташована кишеня на магнітній кнопці, а на зворотному боці кишеня на блискавці.
Плечовий ремінь, можна переставляти на ліве/праве плече.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 16*27*9 см.
Виробник: Lanpad.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴








