Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 150 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 80 мм |
Чоловіча сумка Lanpad на плече синя
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині відділень розташована кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді містяться дві місткі кишені на блискавці.
На зворотному боці є кріплення на пояс.
Регульований плечовий ремінь у комплекті.
Ширина ременя 2,5 см.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 15*19*8 см
Виробник: Lanpad.
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴









