Рюкзак-мішок для школи Людина-павук «Spider-Man» дитяча сумка для взуття та спортивного одягу (01519)


- Готово к отправке
- Код: 01519
580 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 200 г |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 13 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка для сменной обуви |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 32 см |
Рюкзак-мішок для взуття з розширювальним клапаном і принтом
Ідеальний аксесуар для зберігання і перенесення спортивного взуття! Сумка виконана з легкого і водонепроникного матеріалу Оксфорд, що забезпечує довговічність і захист вмісту від вологи.
Особливості:
- Стильний принт для яскравого акценту.
- Розширювальний клапан (13 см) для збільшення обсягу.
- Містка кишеня для дрібниць.
- Регульовані лямки для зручного перенесення.
Розміри:
- Висота: 43 см.
- Ширина: 32 см.
- Розширювальний клапан 13см.
Підходить для шкільної спортивної форми, тренувань або поїздок. Практична і стильна сумка, яка стане відмінним подарунком
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴



