Пластикова валіза на колесах середній розмір 70L GD Polo пудрова
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GD |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Вес | 3.15 кг |
| Высота | 66 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 70 л |
| Ширина | 42 см |
Пластикова валіза на колесах середній розмір 70L GD Polo пудрова 60k001 medium powder
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: пластик ABS.
Колір: пудровий.
Розмір: 66х42х28 см. Висота валізи без урахування коліс - 60 см.
Об'єм: 70 л.
Вага: 3150 р.
Виробник: GD Polo, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴










