Чоловіча шкіряна сумка планшетка Mykhail Ikhtyar чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mykhail Ikhtyar |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Наппа |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 240 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для мужчин |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Наличие колес | Без колес |
| Тип | Сумка мужская |
Чоловіча сумка, планшетка через плече з натуральної шкіри Mykhail Ikhtyar чорна
Опис товару:
Виріб виконано з натуральної шкіри.
Два основних відділення на блискавці.
Кишеня на блискавці і відкрита кишенька на тильній стороні сумки.
Знімний регульований ремінь через плече виконаний в поєднанні натуральної шкіри і нейлону.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Фурнітура: графіт.
Розміри сумки (ШхВхГ): 24х26х3 см.
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴












