Чоловіча шкіряна сумка, борсетка Mykhail Ikhtyar чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mykhail Ikhtyar |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Наппа |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для мужчин |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Наличие колес | Без колес |
| Тип | Сумка мужская |
Чоловіча шкіряна сумка, борсетка Mykhail Ikhtyar, Україна чорна 45033 black
Опис товару:
Виріб виготовлений з якісної лицьової шкіри Наппа.
Два основних відділення на блискавці.
В одному з відділень розташована відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Накладна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Зручна шкіряна ручка.
Знімний регульований ремінь через плече виконаний в поєднанні натуральної шкіри і нейлону.
*Наппа (лицьова шкіра) - виробляється з кращої сировини з так званим «натуральним обличчям». Вона піддається мінімальному шліфуванню і не піддається тиску, що дозволяє зберегти унікальний природний малюнок поверхні, на якій можна розгледіти «живу» структуру клітин верхнього шару дерми (мереї). Тому на поверхні шкіри з натуральним «обличчям» можуть проглядатися прожилки, шрами, подряпини, наслідки укусів комах, родимі плями та інші сліди життя тварини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра .
Колір: чорний.
Розміри сумки (ШхВхГ): 20х25х7 см.
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 3 295 ₴










