Екологічна солом'яна жіноча плетена сумка Esmara чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Esmara |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Длина ручек | 290 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Солома |
| Плечевой ремень | Нет |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
Жіноча плетена сумка Esmara чорна IAN311091 black
Опис товару:
Плетена солом'яна сумка виготовлена в молодіжному стилі.
Закривається на магнітну кнопку.
Усередині сумки одна відкрита кишеня.
Ручки виготовлені зі штучної шкіри. Висота ручок від верхньої частини сумки 29 см.
Підкладка виготовлена зі щільної, приємної на дотик бежевої тканини.
Характеристики:
Артикул/Колір: IAN311091 black.
Розміри: 30*30*6 см.
Вага: 270 г.
Колір: чорний.
Виробник: Esmara, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴









