Водонепроникна сумка, гермомішок, гермочохол Mistral 20L рожевий



Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mistral |
| Вес | 0.335 кг |
| Материал | ПВХ |
| Объем | 20 л |
| Особенности мешка | Водонепроницаемый |
| Состояние | Новое |
| Тип мешка | Гермомешок |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Высота | 60 см |
| Диаметр | 28 см |
| Ширина | 18 см |
Водонепроникна сумка, гермомішок, гермочохол Mistral 18L рожевий
Водонепроникна сумка-мішок - це простий, необхідний, універсальний, складний супутник, що підходить для веслування на каное, каякінгу, SUP та яхтингу, та й взагалі будь-якої водної пригоди, коли вам потрібно взяти з собою сумку із сухими речами, електронікою чи їжею.
Особливості:
Стискається до потрібного розміру шляхом скручування та застібається фастексом.
Легкий та компактний.
Знімний плечовий ремінь з можливістю пристібати на правий або лівий бік для зручності.
Міцний водонепроникний матеріал.
Характеристики:
Матеріал: 420 Нейлон, ПВХ, поліпропілен.
Колір: рожевий.
Розміри: 60 х 28 х 18 см.
Об'єм: 18 л.
Вага: 335 г.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴



