Чоловіча сумка шкіряна Tiding Bag через плече чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 230 мм |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для мужчин |
| Назначение (1) | Для мужчин |
| Тип | Сумка мужская |
Чоловіча шкіряна сумка Tiding Bag через плече чорна SS-JMD10-8153A
Опис товару:
Два відділення на блискавці.
Всередині основного відділення є дві невеликі бічні кишені.
На лицьовій стороні розташована одна вертикальна кишеня на змійці розміром 22х15 см.
Ззаду є кишеня на блискавці з розміром 15х19 см.
Незнімний текстильний регульований плечовий ремінь (70-140 см).
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: темне срібло.
Розміри сумки (ШхВхГ): 23 х 26 х 6 см.
Виробник: Tiding Bag.
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴








