Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIDING BAG |
| Вид кожи по способу отделки | Прессованная |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 190 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 20 мм |
Чоловічий клатч шкіряний Tiding Bag, чорний
Опис товару:
Клатч має одне відділення
Кілька відсіків для банківських карток і грошей
Внутрішня кишеня на млнії
Закривається на блискавку
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра
Колір: чорний
Розміри: 19 x 9 x 2 см.
Виробник: Tiding Bag
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴






