Жіночий шкіряний ремінь Skipper темно-коричневий, ширина 3 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skipper |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Двусторонний ремень | Нет |
| Длина ремня | 120 мм |
| Материал | Натуральная кожа |
| Материал пряжки | Металлическая |
| Пол | Женский |
| Размер женских ремней | 114 - 120 см. |
| Размер ремня | 101-110 см |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Пряжка классическая |
| Тип ремня | Универсальный |
| Укорачивается | Да |
| Цвет | Темно-коричневый |
| Ширина ремня | 30 мм |
Жіночий ремінь зі натуральної шкіри Skipper, Україна 1674-30 колір темно-коричневий, ширина 3 см
Опис товару:
Матеріал: натуральна шкіра.
Тип пряжки: класична (з язичком).
Ремінь вкорочується.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Ширина: 3 см.
Довжину уточнюйте у менеджера.
Колір: темно-коричневий.
Країна виробник: Skipper, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 470 ₴








