Рюкзак спортивний для тренувань 20L Crivit блакитний



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 18 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Спортивний рюкзак 20L Crivit блакитний
IAN467010 blue
Відкрийте для себе комфорт і функціональність цього міцного спортивного рюкзака, який ідеально підходить для наступних коротких поїздок.
Опис товару:
Виготовлено з синтетичного переробленого матеріалу.
Легкий похідний рюкзак для коротких походів.
Подушки спинки ергономічної форми і регульовані лямки для максимального комфорту при носінні.
З регульованим по висоті і довжині нагрудним ременем.
Багато місця для зберігання завдяки просторому основному відділенню з двосторонньою блискавкою, відділенню для цінних речей і бічним кишеням на гумці.
Тримач для питного мішка і трубки для пиття об'ємом приблизно до 3 л (не входить в комплект).
Вкл. ярлик SOS з номерами екстрених служб.
Регулювання об'єму за допомогою бічного компресійного ременя.
Міцна ручка для перенесення, що дозволяє підняти рюкзак.
Світловідбиваючі декоративні елементи.
Характеристики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Підкладка: 210D поліуретан.
Розміри: 46 x 28 x 18 см.
Об'єм: 20 літрів.
Виробник: Crivit. Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 295 ₴



