Невелика жіноча шкіряна сумка для телефону, документів UP2 Fashion фиолетовая
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UP2 Fashion |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Рептилия |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 110 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 20 мм |
Невелика жіноча шкіряна сумка на плече для телефону, документів UP2 Fashion баклажан (темно-фіолетова)
Опис товару:
Сумка виготовлена з натуральної шкіри з фактурою під рептилію.
Підходить для більшості поширених розмірів смартфонів.
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на механічній кнопці. Всередині розташовані три маленькі кишеньки для візиток або платіжних карток.
Знімний регульований ремінь через плече.
Підкладка виконана з щільної тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, дублена без хрому.
Колір: темно-фіолетовий.
Розміри: 17х11х2 см.
Вага: 100 г.
Виробник: UP2 Fashion, Індія.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴











