Невелика шкіряна сумка для телефону, документів UP2 Fashion коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UP2 Fashion |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Рептилия |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 100 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 1 |
Невелика шкіряна сумка на плече для телефону, документів UP2 Fashion коричнева
Опис товару:
Сумка виготовлена з натуральної шкіри.
Підходить для більшості поширених розмірів смартфонів.
Одне основне відділення, яке закривається на блискавку. Всередині розташовані три маленькі кишеньки для візиток або платіжних карток.
Незнімний регульований ремінь через плече.
Підкладка виконана з щільної тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, дублена без хрому.
Колір: коричневий.
Розміри: 17х10х2,5 см.
Вага: 80 г.
Виробник: UP2 Fashion, Індія.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴












