Невелика жіноча шкіряна сумка, чохол, для телефону, документів UP2 Fashion сіра
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UP2 Fashion |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Рептилия |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 125 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 25 мм |
Невелика жіноча шкіряна сумка, чохол на плече для телефону, документів UP2 Fashion сіра 4061462247972
Опис товару:
Сумка виготовлена з натуральної шкіри з фактурою під рептилію.
Підходить для більшості поширених розмірів смартфонів.
Одне основне відділення, яке закривається на блискавку. Всередині розташовані три маленькі кишеньки для візиток або платіжних карток.
Накладна кишеня на передній стінці сумки з хлястиком на механічній кнопці.
Знімний регульований ремінь через плече.
Підкладка виконана з щільної тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, дублена без хрому.
Колір: сірий.
Розміри: 19х12,5х2,5 см.
Вага: 100 г.
Виробник: UP2 Fashion, Індія.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴











