Невелика жіноча шкіряна сумка для телефону, документів UP2 Fashion чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UP2 Fashion |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 120 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 10 мм |
Невелика жіноча шкіряна сумка на плече для телефону, документів UP2 Fashion чорна 4061462247972-1
Опис товару:
Сумка виготовлена з натуральної шкіри.
Підходить для більшості поширених розмірів смартфонів.
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на механічній кнопці. Всередині розташовані три маленькі кишеньки для візиток або платіжних карток.
Відкритий карман під клапаном на передній стінці сумки.
Знімний регульований ремінь через плече.
Підкладка виконана з щільної тканини.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра, дублена без хрому.
Колір: чорний.
Розміри: 18х12х1 см.
Вага: 85 г.
Виробник: UP2 Fashion, Індія.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴











