Чоловіча сумка через плече Антизлодій з Rfid захистом LS синя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 180 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Мужской |
Чоловіча сумка через плече Антизлодій з Rfid захистом LS синя 4061461272975
Опис товару:
сумка для безпечного зберігання грошей, електронних пристроїв, банківських карт, документів тощо;
матеріал сумки з внутрішньою вставкою, яка запобігає прорізання сумки;
ремінець з нейлону з регульованою довжиною і посилений всередині металевим тросом;
сумка має одне основне відділення;
всередині відділення кишеня на блискавці із захистом RFID - запобігає зчитуванню даних з банківських карток, електронних пристроїв або посвідчення особи, одна відкрита кишеня;
одна відкрита кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки;
отвори на бігунках блискавок для можливості закривати всі відділення сумки не навісний замок (в комплекті не йде).
Характеристики:
Артикул: 4061461272975.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Колір фурнітури: чорний.
Розміри, см: 23 x 18 x 8 см.
Вага: 240 г.
Виробник: LS.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴












