Жіноча поясна сумка, бананка Looks Hip Bag by Wolfgang Joop хакі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Looks |
| Вес | 170 г |
| Высота | 14 см |
| Длина | 27 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | ПВХ |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Нет |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 8 см |
| Цвет | Хаки |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Жіноча сумка на пояс, бананка Looks Hip Bag від Wolfgang Joop хакі 1280189
Пориньте у світ елегантності з сумкою на пояс від Wolfgang Joop. Цей вишуканий аксесуар для жінок приваблює своїм незвичайним дизайном у привабливому ліловому кольорі. Бренд JOOP! відомий своїми вишуканими творіннями, і ця сумка на пояс не є винятком. Ця новинка - ідеальна супутниця для будь-якого випадку, будь то неформальна зустріч або офіційний захід. З цією сумкою ви зробите модну заяву і одночасно насолодитеся ідеальним поєднанням стилю і функціональності.
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь з логотипом виробника.
Одне містке відділення на блискавці. Всередині розташована кишеня на блискавці.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник: Looks by Wolfgang Joop, Німеччина.
Розміри 27х14х8 см.
Вага: 170 г.
Матеріал: поліуретан. Підкладка: поліестер.
Колір: хакі.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴










