Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 135 г |
| Высота | 17 см |
| Длина | 32 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Нет |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 8 см |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Сумка на пояс, бананка, набедрена сумка LS бежева
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь.
Одне містке відділення на блискавці з підкладкою з поліестеру чорного кольору.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник: LS.
Розміри: 32х17х8 см.
Вага: 135 г.
Матеріал: перероблений нейлон жатка. Підкладка: поліестер.
Колір: бежевий.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴












