Жіноча поясна сумка, бананка, набедрена сумка LS пудрова
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 100 г |
| Высота | 11 см |
| Длина | 22 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 5 см |
| Цвет | Пудровый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Жіноча поясна сумка, бананка, набедрена сумка LS пудрова 4061461704537
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь з тросом всередині.
Два основних відділення на блискавці з підкладкою з поліестеру чорного кольору.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник: LS.
Розміри: 22х11х5 см.
Вага: 100 г.
Матеріал: поліестер. Підкладка: поліестер.
Колір: пудровий.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴











