Невелика сумка для смартфона, телефону з ремінцем на шию LS хакі
- В наличии
- Код: 4061461327255
295 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 105 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 29 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 2 |
| Пол1 | Унисекс |
Невелика сумка для смартфона, телефону, документів з ремінцем на шию Live in Style (LS) хакі 4061461327255
Опис товару:
виріб виготовлений з міцної синтетичної тканини;
сумка для безпечного зберігання телефону, грошей, банківських карток, документів, гаманця, ключів тощо;
ремінець з нейлону з регульованою довжиною;
два відділення на блискавці;
підкладка виконана з синтетичної тканини.
Характеристики:
Артикул: 4061461327255.
Матеріал: поліестер.
Колір: хакі.
Розміри, см: 17,5 x 10,5 x 2,9 см.
Вага: 85 г.
Виробник: Live in Style.
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴










