Великий дорожній рюкзак - сумка для подорожей 40L Live in style світло-сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Размеры | |
| Высота | 54 см |
| Глубина | 20 см |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 890 |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Крепление на тележку | Да |
| Отделения (1) | Отделение для ручек, Отделение для мелочи, Карман для бутылки, Отделение для планшета, Отделение для телефона |
| Пол | Мужской |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
Великий дорожній рюкзак - сумка для подорожей 40L Live in style світло-сірий 4061461999575
Цей рюкзак пропонує достатньо місця для зберігання речей, включаючи спеціальну кишеню для ноутбука. Завдяки відділенням з роздільниками та еластичним компресійним ременям, він стане практичним рішенням для будь-якого мандрівника.
Опис сумки:
Дорожній рюкзак з внутрішньою кишенею для ноутбука на блискавці, підходить як ручна поклажа, надзвичайно гнучкий і легкий (всього 0,9 кг); виготовлений з міцного поліестеру.
Просторе основне відділення з компресійними ременями для фіксації одягу.
Друге відділення поменше на блискавці. Всередині розташований відділ для ноутбука, сітчаста кишеня на блискавці, органайзер (невеликі кишеньки різного розміру).
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
М'які плечові ремені можна легко зняти і прибрати в кишеню на блискавці на спині.
Зручна спинка з м'якими сітчастими вставками.
Нагрудний ремінь-стяжка на фастексі.
Зручно розташована бічна ручка для перенесення в якості сумки.
Характеристики:
Артикул: 4061461267056.
Зовнішні розміри: 54 x 35 x 20 см.
Вага: 0,9 кг.
Матеріал: поліестер.
Колір: світло-сірий.
Виробник: Live in style.
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴












