Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 40.5 см |
| Глубина | 19 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 16 л |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 24 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 г |
| Тип рюкзака | Городские |
Жіночий міський рюкзак з вертикальним завантаженням 16L Live in style рожевий
Опис товару:
Просторий дизайн і безліч кишень для всього.
Містке основне відділення з вертикальним завантаженням. Всередині розташована кишеня на блискавці і чотири відкриті кишеньки.
Додатковий швидкий доступ до основного відділення ззаду завдяки блискавці в області спинки.
Відкидна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака. Всередині розташовані чотири відкриті кишеньки (одна з яких сітчаста).
Дві бічні кишені.
Потайна вертикальна кишеня на блискавці в області спинки.
На тильній стороні ремінець для фіксації на ручку валізи.
Зручні регульовані плечові ремені.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий.
Розмір см, (ШхВхГ): 24х40,5х19.
Об'єм: 16 л.
Вага: 500 г.
Виробник: Live in style, Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












