Спортивний трекінговий рюкзак із дощовиком 25L ASCE сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adventuridge |
| Вес | 700 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 54 см |
| Глубина | 14 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Туристические |
Спортивний рюкзак з дощовиком 17,5L ASCE сірий з чорним 4061459960488
Опис товару:
Містке основне відділення з внутрішньою кишенею для ноутбука або документів формату А4. Відкрита кишеня на лицьовій стороні рюкзака.
Дві еластичні сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручна вентильована спинка із сітчастою поверхнею та дротяним каркасом.
Регульовані плечові, нагрудні та настегенні ремені.
Регульований поясний і нагрудний ремінь.
Дощовик у пряильній кишеньці.
Компресійні ремені на бічних поверхнях рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: Ш x В x Г: 30 x 54 x 14 см.
Об'єм: приблизно 25 л.
Вага: 700 г.
Колір: чорний із сірим.
Виробник: ASCE.
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴











