Поясна сумка, бананка, набедрена сумка Live in style чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 100 г |
| Высота | 10 см |
| Длина | 33 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 5.5 см |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Сумка на пояс, бананка, набедрена сумка Live in style чорна 4061461703066
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь з нейлонової стропи з металевим тросом всередині, що виключає можливість перерізання.
Два основних відділення на блискавці з підкладкою з поліестеру.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник: Live in style.
Розміри: 33х10х5,5 см.
Вага: 100 г.
Матеріал: поліестер. Підкладка: поліестер.
Колір: чорний.
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴











