Поясна сумка, бананка, набедрена сумка Live in style бірюзова
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 115 г |
| Высота | 13 см |
| Длина | 30 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 6 см |
| Цвет | Бирюзовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Сумка на пояс, бананка, набедрена сумка Live in style бірюзова 4061461327217
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь з нейлону.
Два основних відділення на блискавці з підкладкою з поліестеру.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник: Live in style.
Розміри: 30х13х6 см.
Вага: 115 г.
Матеріал: нейлон. Підкладка: поліестер.
Колір: бірюзовий.
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴










