Міський рюкзак 25L Live in style Nachhaltiger Rucksack темно-сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 465 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 18 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 25 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак 25L Live in style Nachhaltiger Rucksack темно-сірий 4061461819026
Опис товару:
Стриманий діловий стиль рюкзака.
Містке основне відділення на блискавці з боку спинки, що виключає несанкціоноване відкриття.
Всередині розташований відділ для ноутбука або документів формату А4, дві невеликі відкриті кишені і дві петлі для ручок.
Дві бічні кишені на блискавці.
Зручні регульовані плечові ремені.
М'яка спинка з сітчастим покриттям.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: темно-сірий.
Розмір см, (ШхВхГ): 32х45х18.
Об'єм: 25 л.
Вага: 465 г.
Виробник: Live in style, Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












