Легкий міський рюкзак 18L Live in style Nachhaltiger Rucksack сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 350 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 15 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Міський рюкзак 18L Live in style Nachhaltiger Rucksack сірий 4061461818982
Опис товару:
Стриманий діловий стиль рюкзака.
Містке основне відділення, яке закривається на блискавку і накривається клапаном на фастексі.
Всередині розташований відділ для документів формату А4.
Вертикальна кишеня на блискавці.
Зручні регульовані плечові ремені.
М'яка спинка з сітчастим покриттям.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Розмір см, (ШхВхГ): 29х42х15.
Об'єм: 18 л.
Вага: 350 г.
Виробник: Live in style, Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












