Прогумований молодіжний рюкзак 18L Live in style Rolltop-Rucksack чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 900 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 43 см |
| Глубина | 16 см |
| Объем | 18 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Городские |
Прогумований молодіжний рюкзак 18L Live in style Rolltop-Rucksack чорний 4061461677299
Опис товару:
Молодіжний стиль рюкзака.
Містке основне відділення, яке закривається на блискавку і накривається складанням (скручуванням) клапаном на фастексі.
Всередині розташований відділ для ноутбука або документів формату А4, кишеня для планшета.
Додатковий швидкий доступ до вмісту рюкзака завдяки відкидній спинці на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Дві відкриті кишеньки на бічних поверхнях рюкзака.
Зручні регульовані плечові ремені. Нагрудний ремінець на фастексі.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліуретан.
Колір: чорний.
Розмір см, (ШхВхГ): 28х43х16.
Об'єм: 18 л.
Вага: 900 г.
Виробник: Live in style, Австрія
Информация для заказа
- Цена: 1 295 ₴











