Бавовняна дорожня сумка 40L Live in style Weekender бежева 47х38х24 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Тип | Сумка |
| Размеры | |
| Высота | 38 см |
| Глубина | 24 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 54 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 800 |
| Замок (1) | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
Дорожня сумка, саквояж 40L Live in style Weekender бежева 47х38х24 см 4061459556322
Опис товару:
Містке основне відділення на блискавці. Всередині розташовані дві відкриті кишені, кишеня на блискавці.
Відкрита кишеня на передній стінці сумки.
Дві ручки середньої довжини для перенесення
Підкладка виконана з щільної синтетичної тканини.
Текстильна вставка для фіксації сумки на ручці валізи.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, обробка і дно сумки з штучної шкіри.
Розміри: 47х38х24 см. Ширина по верхньому краю 54 см.
Вага: 800 г.
Країна походження торгової марки: Live in style, Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 1 295 ₴












