Спортивна сумка для тренувань 30L Live in style Sportsbag чорна 44х25х28 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 30 л |
| Ширина | 44 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
Спортивна сумка для тренувань 30L Live in style Sportsbag чорна 44х25х28 см
4061464902169
Опис товару:
Містке основне відділення на блискавці.
Невелика кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Велика кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Відкрита сітчаста кишеня на бічній стороні сумки.
Дно сумки і частина лицьового боку мають прогумоване покриття.
Дві ручки середньої довжини для перенесення.
Знімний ремінь через плече для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 44х25х28 см.
Вага: 500 г.
Країна походження торгової марки: Live in style, Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












