Велосипедна сумка на багажник з дощовиком 22L Bikemate сіра
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bikemate |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 40 см |
| Длина | 32 см |
| Конструкция сумки | Однообъемная |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедной сумки | Багажный рюкзак |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 12 см |
Вертикальна велосипедна сумка на багажник, багажна велосумка 22L Bikemate сіра
Опис товару:
Сумка виготовлена з щільної тканини, прогумованої зсередини.
Просторе основне відділення, яке закривається скручуванням (згинанням) клапана і фіксується ремінцем з фастексом.
Одна тканинна ручка.
Знімний регульований ремінь для носіння на плечі.
Вбудований дощовик в нижньому відділенні на блискавці.
Кріплення для велосипеда на спинці сумки.
Світловідбиваючі деталі.
Задня частина сумки має жорстку вставку.
Дно сумки має додаткову прогумовану вставку.
Характеристики:
Країна походження торгової марки: Bikemate, Німеччина.
Розміри: 40х32,5х12 см.
Об'єм: 22L.
Вага: 520.
Максимальна вантажопідйомність: 8 кг.
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴












