Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 570 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 47 см |
| Глубина | 14 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17.5 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Спортивний рюкзак з дощовиком 17,5L ASCE чорний
Опис товару:
Містке основне відділення з внутрішньою кишенею для ноутбука або документів формату А4.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака. Всередині сітчаста кишеня і ремінець з карабіном для ключів.
Дві еластичні сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручна спинка з сітчатою поверхнею.
Регульовані плечові, нагрудні та стегнові ремені.
З світловідбиваючими петлями для трекінгових палиць.
Регульований плечовий і нагрудний ремінь з додатковими світловідбивачами.
М'який і регульований поясний ремінь.
Дощовик в спеціальній кишені.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: Ш x В x Г: 28 x 47 x 14 см.
Об'єм: близько 17,5 л.
Вага: 570 г.
Виробник: ASCE.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴












