Велосумка сумка на багажник, раму з дощовиком, сумка для покупок 2 в 1, 17L Bikemate сіра
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bikemate |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 46 см |
| Длина | 32 см |
| Конструкция сумки | Однообъемная |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедной сумки | Багажный рюкзак |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 12 см |
Вертикальна велосипедна сумка на багажник, раму з дощовиком, сумка шоппер для покупок 2 в 1 Bikemate сіра
Опис товару:
Сумка виготовлена з поліестеру.
Просторе основне відділення, яке закривається на блискавку.
Дві ручки середньої довжини.
Щільна підкладка з синтетичної тканини.
Кріплення для велосипеда на спинці сумки.
Задня частина сумки має жорстку вставку.
Дно сумки має додаткове прогумоване покриття.
Характеристики:
Країна походження торгової марки: Bikemate, Німеччина.
Розміри: 46х32х12 см.
Об'єм: 17L.
Вага: 500.
Матеріал: поліестер.
Колір: сірий.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴











