Діловий рюкзак для ноутбука 15 дюймів Live in style чорний, 15L
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 690 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 13.5 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 15 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Для ноутбука |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ устройства | 15,4" |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Крепление на тележку | Да |
| Отделения (1) | Отделение для ручек, Отделение для мелочи, Отделение для планшета, Отделение для телефона |
| Тип застежки | Молния |
| Тип рюкзака | Для ноутбуков |
| Толщина | 13 см |
Діловий рюкзак для ноутбука 15" Live in style чорний
Опис сумки:
Рюкзак пошитий з міцного водовідштовхувального поліестеру, оздоблення виконане з еко шкіри.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині розташовані: спеціальне захисне відділення для ноутбука діагоналлю 15«, кишеня для планшета 10» або iPad, дві відкриті кишені, кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Додатковий доступ до основного відділення з боку спинки завдяки додатковій блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Ергономічна спинка з м'якими вставками.
Анатомічні плечові лямки.
Зручна ручка для перенесення рюкзака в руці.
Поверхня рюкзака має ущільнення, завдяки чому
Є можливість кріпити рюкзак на висувну ручку валізи.
Характеристики:
Зовнішні розміри: 30 x 42 x 13,5 см.
Об'єм: 15 літрів.
Вага: 690 г.
Матеріал: поліестер, штучна шкіра.
Колір: чорний.
Країна реєстрації торгової марки: Live in style, Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 1 195 ₴












