Дорожня сумка з відділенням для взуття 35L ASCE хакі 53х24х29 см
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 29 см |
| Глубина | 23 см |
| Объем | 35 л |
| Ширина | 53 см |
| Основные | |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Хаки |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 600 |
| Замок (1) | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
Дорожня сумка, саквояж з відділенням для взуття 35L ASCE хакі 53х24х29 см
Опис товару:
Містке основне відділення на блискавці. Всередині розташовані дві відкриті кишені, кишеня на блискавці.
Відділення для взуття на бічній стороні сумки.
Дві ручки середньої довжини для перенесення.
Знімний регульований ремінь з нейлонової стропи чорного кольору.
Підкладка виконана з щільної синтетичної тканини.
Можливість кріплення сумки на ручку валізи завдяки тканинній вставці на тильній стороні сумки.
Елементи сумки і дно оброблені штучною шкірою.
На дні сумки є ніжки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, обробка і дно сумки зі штучної шкіри.
Розміри: В29хШ53хГ24 см.
Об'єм: 35 літрів.
Вага: 600 г.
Країна походження торгової марки: ASCE, Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴












