Жіноча шкіряна сумка Borsacomoda,Україна темно-коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 260 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 110 мм |
Жіноча шкіряна сумка Borsacomoda,Україна темно-коричнева 809.037
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної натуральної шкіри.
Внутрішнє відділення достатньо містке.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці та накладна кишеня-відділ для телефону.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Усередині модель має класичне виконання – основний відділ, відділ перегородки на блискавці, бічні кишені.
Задню зовнішню кишеню на блискавці.
На дні сумки розміщено металеві ніжки.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: темно-коричневий.
Розміри: 26 (24 по дну сумки)х22х11 см.
Вага: 500 г.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 885 ₴












